rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (19673429)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Budakeszi frekventált részén, egy 37 nm-es új építésű garzonlakás. A lakást Budakeszi egyik legszebb, legkeresettebb z...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (67443438)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 67 m²-es, 3 szobás lakás kiváló lokációval Budakeszin. Budakeszi egyik legjobban megközelíthető, központi részén, a Fő ...
62 075 312 HUF
926 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (46734349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budakeszi frekventált részén eladó egy 65nm-es belső 2 szintes tégla építésű lakás! A tégla építésű lakás egy 20 lakásos társ...
63 900 000 HUF
983 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (32437956)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy régi parasztház jellegű épületrészben, amely a múlt karakterét és a jövő lehetőségét egyesíti a 77 m² lakótér + 18 m² fedet...
75 000 000 HUF
974 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (87793939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budakeszin zöld környezetben eladó egy újépítésű 66nm-es hasznos alapterületű társasházi lakás. Az első emeleti ingatlan egy 30...
96 600 000 HUF
1 192 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (69599437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közvetlenül a Budakeszi Vadaspark szomszédságában egyedi természetközeli adottságokkal rendelkező családi lakóparkban kínálunk ...
101 250 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (49743841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Budakeszi és a XII. kerület határánál! Kedves érdeklődő! Ez a gyönyörű családi ház ideális választás minda...
118 000 000 HUF
983 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (16273322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Természetközeli álomotthon Budakeszin – kétszintes lakás eladó! Elbújnál a város zajától, de mégis közel maradnál Budapesthez...
125 000 000 HUF
1 077 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (48544252)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budakeszi csendes mellékutcájában belső 2 szintes lakás dupla garázzsal, tárolókkal ELADÓ! A lakás alsó szintjén a kellemes t...
129 000 000 HUF
632 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (26457426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budakeszin eladó egy négy lakásos társasház egyik emeleti 190 nm-es lakása. a fényes, tágas terekkel rendelkező ingatlan fűtése...
130 000 000 HUF
677 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (96736344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budakeszin eladó egy hangulatos, nagy teraszos lakás! A bruttó 77 nm-es lakás egy 10 éve épült lakópark legújabb, 2022-ben át...
134 900 000 HUF
2 211 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (37369814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
143 250 000 HUF
1 267 699 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (77244457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a piacon: állandó panoráma, teljes nyugalom, mégis mindössze 15 percre Budapesttől! Ez a 150nm-es világos, tág...
164 500 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (76565435)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budakeszin egy különleges lakás amely ideális választás lehet a kényelmet és a modern életstílust kereső családok számára...
167 800 000 HUF
1 118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (75669366)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló adottságokkal rendelkező panorámás családi ház eladó Budakeszi egyik csendes utcájában 1068 m2-es telekkel. 7 Szobával, ...
169 000 000 HUF
422 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budakeszin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal