rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (37277837)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ragyogó környezetben Budapest közvetlen, ámde legkedveltebb szomszédjában kerül piacra egy kétszobás, nagyszerű lakás. Budaörs...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (32431794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes lakás napfényes, tágas szobákkal Budaörsön kínálunk megvételre a tulajdonos kizárólagos megbízásából egy barátságos,...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (75449657)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén *** Budaörs közkedvelt lakótelepi részén eladó egy 10 emele...
73 900 000 HUF
1 449 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (42547818)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. emeleti felújított lakás, kiváló infrastruktúra! Budaörsön, az Auchan háta mögött kínáljuk eladásra ezt a 51 nm-es, 1 + 2 fé...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (34717734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 60 m2-es, csendes, parkra néző, sorompóval védett kerti gépkocsi beállóval rendelkező, első emeleti lak...
81 990 000 HUF
1 366 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46775424)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
BudaörsÚjbuda határán azonnal költözhető, kétszintes otthon befektetésnek is kiváló! Eladó egy 76 m²-es, belső kétszintes, napp...
83 000 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (95522389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magvételre kínáljuk Budaörsön a Kisfaludy utcánál egy 85m2-es 3 szobás földszinti lakást, 17m2-es garázzsal, 40m2-es borospincé...
84 500 000 HUF
938 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi egyéb lakás hirdetés (55958377)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó szép, világos, jó állapotú 59 m² -es lakás Budaörs közkedvelt lakótelepi részén! Budaörs egyik legkeresettebb, zöldövez...
84 900 000 HUF
1 438 983 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi egyéb lakás hirdetés (24952729)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budaörs csendes, kertvárosias részén eladó, első emeleti, kiváló állapotú, 3 szobás lakás dupla kocsibeállóval Budaörs egyik l...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (82373591)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, panorámás otthon Budaörs belvárosában! Szeretnél egy olyan lakást, ami nemcsak otthonos és praktikus, hanem tökélete...
95 000 000 HUF
1 696 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46137597)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy felújítandó lakást Budaörs alsó kertvárosában. . Az ingatlan 106 négyzetméteres tágas belső térrel rendelk...
99 900 000 HUF
861 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (73352944)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budaörsön központi helyén eladó egy kétszintes 75 nm-es, nappali, 2 hálószobás, 2 fürdőszobás lakás. A lakás teljesen jó álla...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (58438995)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén Eladó egy 71 m²-es, felújított panel lakás Budaörs szívében, a ...
108 000 000 HUF
1 521 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (43779792)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budaörs központjában, jól megközelíthető, mégis csendes helyen 3 szobás, új építésű lakások eladóak! Magas minőségben épült, j...
114 500 000 HUF
1 789 062 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (66393343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szuper elhelyezkedésű új építésű, két lakásos társasház emeleti 64 m2-es lakása lehet az Öné! Saját kertrésszel, autóbeállóva...
114 560 000 HUF
1 790 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (44752889)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kiváló állapotú, 4 szobás lakás eladó Budaörs központjában saját kertkapcsolattal Budaörs központi, csendes részén eladó egy 2...
114 900 000 HUF
1 126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budaörsön?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal