Eladó panel lakás Budapest (3309 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 309 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (94377846)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlunk egy, a XI. kerület legkedveltebb részén található kétszobás ingatlant, a Kelenföldi pályaudvar és a Bikás p...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47795323)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Hadak útján kínálunk megvételre egy 15. emeleti, beépített loggiás, rend...
58 000 000 HUF
1 870 967 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59555765)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó lakás - XV. kerület, újpalota központi részén. Irány ár: 85. Millió Ft. ELADÓ egy 7- emeletes társasházba...
85 000 000 HUF
1 370 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (58472458)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepelen eladó egy jó állapotú panellakás tulajdonostól. Csendes, nyugodt környékű, panorámás mindkét oldalról. Légkondival fe...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (98647337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a VIII. kerület szívében! Eladó egy teljesen felújított, kétszobás panel lakás a Práter utcában, mindössze 49,...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (93735835)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irányár: 73 MFt Refszám: 1183 Hívjon bizalommal a megadott számon! Ha épp nem tudom felvenni a telefont, rövidesen visszahívo...
72 989 000 HUF
1 177 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (77163979)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó külön nyíló 2 szobás az Etele úton, panelprogramos házban! Eladó egy 53 nm beépített erkéllyel, 2 külön nyíló szobás in...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26585844)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan vételárát közvetítői díj nem terheli, közvetlenül a tulajdonossal veheti fel a kapcsolatot, elérhetősége: Somlai Ju...
105 700 000 HUF
1 447 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67853238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szép állapotú 3 szobás lakás eladó! Kispest központi részén helyezkedik el ez az eladó 64 nm-es 1+2 szobás erkélyes lakás 4 e...
72 500 000 HUF
1 132 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (71524342)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Baross utcában panelprogramos társasházban 64 nm-es 3 szobás, erkélyes lakás eladó A 10. emeleten helyezkedik el a lakás, így ...
76 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti panel lakás hirdetés (77575672)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 9 Tájolása: Dél-nyugai tá...
83 000 000 HUF
1 220 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57427659)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kinálok Újpalotán egy 35 nm-es1+1 szobás első emeleti, távfűtéses lakást, 10 emeletes liftes társasházban. A lakás ab...
51 600 000 HUF
1 474 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (95639318)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson kínálok megvételre egy 46 m²-es, 1+1 félszobás, jó állapotú panel lakást. a lakás közpon...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49837669)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
+ Sürgős a költözés és olyan ingatlant keres, mely akár azonnal KÖLTÖZHETŐ? + Fontos számára, hogy nappali, erkély és 2 külön ...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39584365)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a III. kerület legzöldebb részén Békásmegyeren a hegy felőli oldalon, egy 10 emeletes panelház 5. emeletén egy 50 nm-es ...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (96876576)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne reggelente madárcsicsergésre ébredni, mégis karnyújtásnyira maradni a metrótól? Eladó a 19. kerület egyik legcsendeseb...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (76353264)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Budapest, 4. kerületben, Újpest központhoz közel, egy 71 nm-es, 10 emeletes társasház 4. emeletén lévő erkélyes pa...
78 900 000 HUF
1 111 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35441717)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keresel, ami már most lakható, de nem más döntéseihez kell alkalmazkodnod, akkor ezt érdemes megnézni. A Bécsi...
69 000 000 HUF
1 326 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73322277)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 3. kerület közkedvelt részén, Római-part szomszédságában, a Pók utcai lakótelepen egy 4. emeleti, 73 nm-es, 4 szobás la...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (56734449)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, panelprogramos lakás eladó Újpalotán! Eladó Újpalota kedvelt részén egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, panorámás panellaká...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 166 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal