Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69775174)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miért pont ezt vegye meg? -Kisebb összegű befektetéssel Budapesti ingatlan tulajdonosa lesz, kifejezetten jó környéken, -pa...
28 900 000 HUF
1 806 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77756392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület legkeresettebb részén, a frissen megújult Bakáts tér közvetlen szomszédságában eladó egy teljeskörűen felújított, ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (57336457)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budán, a Déli pályaudvar közelében kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás lakást, amely kiváló választás lehet befektetésne...
53 900 000 HUF
1 585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (65934751)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az Aladár utcában, Budapest i. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Hegyalja út és a mom Pa...
54 900 000 HUF
871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (91718919)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a Várnegyed lábánál – Felújított kislakás a Bécsi kapu közelében Eladásra kínálunk egy egyedi hangulatú, stílusos ...
57 900 000 HUF
1 996 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43983998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kerül egy 30, 1 m² alapterületű, modern lakás a Hegyalja úton egy 2020-ban épült társasházban, amely egyedi kialakítás...
64 000 000 HUF
1 523 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83634755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetőknek ajánlom az alábbi ingatlant. A lokáció, kiváló, i. kerület Gellérthegy utca. Kedvenc cukrászda, Déryné a közelbe...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35844544)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 109 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79425789)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az i. kerületben a Krisztina térnél világos garzon eladó. Közlekedése kiváló: 56-os villamos, 5, 16, 216-os buszjárat egy perc ...
69 900 000 HUF
1 941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (78395783)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Zöld nyugalom a GELLÉRT-HEGYEN Csendes, zöld környezetben elhelyezkedő, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkező lak...
72 490 000 HUF
1 858 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (54552593)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Naphegyi ékszerdoboz közös kerttel. Világos, 2 szobás lakás az i. kerületben! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budap...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93392865)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 40 nm-es lakás a budai Duna-part közelében, a Fő utca és Jégverem utca sarkán, patinás, liftes épül...
73 900 000 HUF
1 847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (55944937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Airbnb rövidtávú kiadásra engedéllyel rendelkező eladó lakás a Budai Vár mellett i. kerület, Fő utca Kivételes lehetőség az i....
74 900 000 HUF
1 872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (38433939)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest i. kerületének történelmi örökséggel átszőtt városrészében, a Batthyányi tér közvetlen közelében, megvételre kínálok e...
74 900 000 HUF
2 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48982778)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Víziváros szívében, Budapest 01. kerületében kínáljuk eladásra ezt a különleges, felújítandó lakást, amely ideális választás le...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34783635)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest i. kerületében, a Naphegyen keresi új tulajdonosát egy 28 m2-es, erkélyes, örök panorámás garzonlakás. Ha prémium terü...
75 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (14274293)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exkluzív kertkapcsolatos garzon a Naphegyen, Újszerű luxus és biztos hozam! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapes...
75 000 000 HUF
2 419 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94628335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest i. kerületében, frekventált HELYEN! 31 Nm, 1 szoba, 76 MFt. A Mészáros utcában, a Hegyalja út közvetle...
76 000 000 HUF
2 451 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest I. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal