Eladó panel lakás Budapest III. kerületben (508 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 508 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26585844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan vételárát közvetítői díj nem terheli, közvetlenül a tulajdonossal veheti fel a kapcsolatot, elérhetősége: Somlai Ju...
105 700 000 HUF
1 447 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26479354)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Tágas, Erkélyes Panellakás Eladó! Megvételre kínálom a közkedvelt III. kerületi Gyógyszergyár úti lakótelepen, egy pane...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (81823335)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda szívében: 3 szobás, 65 m²-es lakás az 1. emeleten Felújításra vár! Keresi a lehetőséget, hogy saját ízlése szerint alak...
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37533834)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (54293943)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Pók utcai lakótelepen, zöld övezetben mégis közel a városhoz a remek tömegközlekedésnek köszönhetően, egy otthonos, igényesen...
107 500 000 HUF
1 472 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36531747)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** Megvételre kínálunk egy 50m2-es, 1. emeleti, 2 szobás lakást Budapest III. kerületében, Békásmegyeren ...
55 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32949528)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán eladásra kínálunk egy 10 emeletes társasház 7. emeletén lévő 48 nm-es 2 szobás loggias lakást. A lakásról: A lakásban...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (98199274)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Óbudán egy 15 emeletes társasház 9. emeletén lévő 51 nm-es 1, 5 szobás dupla loggiás lakást. A lakásról: A...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43877548)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, napfényes otthon Óbuda szívében, a Flórián tér közvetlen közelében! Eladóvá vált Óbuda egyik legkedveltebb részén,...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57433736)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 3. kerület Békásmegyeren eladó egy 10 emeletes panelház 8. emeleti, 50 m2-es, napfényes, 1/1 tulajdonban lévő, teherme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (92392214)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ezúton kínálunk megvételre egy igazán különleges panellakást a 3. kerületben, az Aquincumi lakótelepen. A Pók utcai lakótelep...
107 500 000 HUF
1 472 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37463258)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Hatvany Lajos utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 4. emeleti, nyugati tájolású, világo...
69 900 000 HUF
1 059 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43877519)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32433974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64423955)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 49 négyzetméteres lakás 5 négyzetméteres erkéllyel! A 3. emeleti, közepes állapotú lakás el...
73 900 000 HUF
1 508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27457255)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 2+1 félszobás panorámás lakás a 9. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház ...
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35319244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (17979279)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23514685)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93756843)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?
← Előző oldal1 / 26 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal