Eladó panel lakás Budapest III. kerületben (508 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 508 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39561665)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zö...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31433869)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zöl...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84557422)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59572474)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69596187)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97335712)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyeren! --------------------------------------------------------------- Budapest III. ...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (92984479)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. ...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95353696)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97425476)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon Start Programra alkalmas, 73 nm-es, nappali + 3 hálószobás felújított lakás eladó a III. kerület legkedveltebb részén! K...
99 700 000 HUF
1 365 753 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36757847)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem tö...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89135993)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, Óbudán a Flórián tér közelében, 10 emeletes liftes ház, 5. emeletén egy 66 nm-es, 3 egész szob...
78 990 000 HUF
1 196 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93563241)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 990 000 HUF
1 196 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35479923)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújított lakás panelprogramos házban a III. kerületben ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk Budapest III. kerül...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43977427)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén, K...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43296376)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén, Kaszásdűlő zöldövezeti, mé...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (24181793)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29599331)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyeren maradnál, de kinőttétek a lakást? Megvan a megoldás. Ha fontos számodra Békásmegyer nyugodt, zöld környezete, a...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56636795)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a város szélén! A Duna közelségében eladó egy gyönyörű kétszobás lakás. a város zajától távol, erdőnek tűnő zöld park k...
82 900 000 HUF
1 564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78463243)
44 napja a megveszLAK-on