Eladó panel lakás Budapest III. kerületben (508 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 508 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (41935351)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi a III. kerületben, Óbudán egy nappali-étkező + 1 hálószobás, felújított, loggiával rendelkező, világos p...
79 000 000 HUF
1 612 244 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (38975843)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán a Flórián térnél, csendes, nyugati fekvésű, budai hegyekre panorámás, 5. emeleti, teljes körűen FELÚJíTOTT, nappali két ...
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33534845)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (77927593)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi Óbudán egy nappali + 2 szobás, világos, 9. emeleti panellakás, jó közlekedéssel és infrastruktúrával. Ha...
88 000 000 HUF
1 275 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69354177)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben Rómaifürdő részén a Pók utcai lakótelepen egy nagyon ritka cseréptetős panelházban erkélyes lakás eladó! Tökéle...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71378467)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán a Flórián térnél, csendes, nyugati fekvésű, budai hegyekre panorámás, 5. emeleti, teljes körűen FELÚJíTOTT, nappali 2 há...
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85648792)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A III. kerületben, a Vörösvári úton kínálunk egy 48 nm-es, 2 szobás + loggiás, frissen felújított, modern stílusú lakást, amely...
72 900 000 HUF
1 518 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67734352)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (77473333)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99731886)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbuda közkedvelt részén kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, 9. emeleti, közepes állapotú panellakást, amely ideális vála...
67 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74219247)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47294757)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96442543)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39847777)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75315628)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalán, szellős beépítésű, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy 57 nm-es, 1+2...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47425524)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (24734654)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda szívében: 3 szobás, 65 m²-es lakás az 1. emeleten Felújításra vár! Keresi a lehetőséget, hogy saját ízlése szerint alakít...
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93992353)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37927469)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84977992)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bp. III. Ker. Békásmegyer Duna felőli oldalán eladásra kínálunk egy napfényes, 66 m²-es, 3 szobás panel lakást műanyag nyílászá...
77 899 999 HUF
1 180 303 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal