Település:
Városrész: Budapest IV. kerület - Népsziget

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34994871)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emeletes társasházban eladó egy 29 nm-es, 1 szobás, félszuterén téglalakás, amely költözhe...
27 900 000 HUF
962 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (13549434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten kis 24 m2-es garzon, új ablakokkal, bejárati ajtóval, udvari nézettel eladó! Eladó egy 24 négyzetméteres, földszinti...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39867293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
31 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (82327494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten! Eladó Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + galériás garzonlakás, amely átlagos á...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66437472)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest frekventált, mégis csendes részén, a Váci úthoz közel, eladó egy kertkapcsolatos, földszinti tégla lakás (tulajdoni hány...
32 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33325294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 42 nm-es, félszuterén lakás Újpest központi részén! ! Budapest IV kerületében 42 nm-es, hangulatos félszuterén lakás, m...
34 900 000 HUF
830 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (51687344)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben a Deák Ferenc utcában, földszintes, kertkapcsolatos egy szobás közepes állapotú ingatlan, kocsibeállási lehetőség...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67466786)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető bútorozott, gépesített, kertes lakás újpesten ELADÓ. Fűtése: Gázkonvektor. Melegvíz: villanybojler. Hőszige...
35 900 000 HUF
1 436 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (49454432)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hitelezhető mini-otthon Újpesten önálló helyrajzi számon30 m²-es, galériázott(30m² + 10, 5m² galéria), kertkapcsolatos lakás kü...
36 500 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57492473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (99493822)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programra Alkalmas Lakás! Eladásra Kínálok Újpest Városközpontban, Csendes Utcában Egy 33 Nm-Es, TELJEs Körűen F...
37 000 000 HUF
1 121 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (48945373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó! Csere is érdekel hasonló méretű budapesti más kerületben lévő, (belsőbb, vagy 11. kerületi) lakásra értékegyeztetéssel. ...
37 300 000 HUF
1 165 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal