Eladó panel lakás Budapest IV. kerület (Újpest) (412 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest IV. kerület (Újpest)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 412 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (75355237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64827844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92964751)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49544929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapesten, Káposztásmegyeren egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 85 m2-es, 3 szoba + hallos, erkélyes pan...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74332359)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes felújított 37nm-es két szobás metróközeli zöldövezeti lakás, alacsony rezsivel bútorozottan tulajdonostól eladó. Érdeklődni : 70-5311417-es számon az esti órákban.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64544297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22335679)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 4. kerületben, Káposztásmegyerhez közel egy teljeskörűen felújított, 73 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, amely a 3. e...
93 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46392979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (58734547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
93 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22344594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A StopShophoz közel eső részen eladó egy világos, jól szellőztethető 2 fekvéses, magasföldszinti jó állapotú, azonnal költözhet...
75 900 000 HUF
1 069 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (87113594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 m²-es, 1+2 szobás lakás Újpest kertvárosi részén, 4 m²-es erkéllyel! Újpest egyik csendes, kertvárosi környékén kíná...
66 500 000 HUF
1 231 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97854653)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest egyik legjobb helyén 54 nm-s, 2 szobás, erkélyes, klímás világos, jó állapotú, panorámás lakás eladó. Az ingatlan Újpest...
67 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25275953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
🏡 XIII. kerület szomszédságában – azonnal költözhető lakás, teljes berendezéssel! Parkos, zöld környezetben, 2 liftes...
56 500 000 HUF
1 228 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94475427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha csendes, zöld környezetben, mégis kiváló közlekedés mellett található otthont keres akkor ez a lehetőség Önre vár! Főbb je...
82 000 000 HUF
1 223 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (48915532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpest- Központ Metró megállóhoz közeli, rendezett környezetben 37nm-es felújított, napfényes alacsony rezsiköltségű ingatlan tulajdonostól eladó. Érdeklődni délelőtt 10 órától -12 ig. Délután 15- 17 óráig a megadott telefonszámon.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92346532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpest Központhoz és M3-as Metrohoz közel egy sok zölddel körülvett területen található kellemes lakás. a lakást 2 éve újítottá...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (93475443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy társasházi panel lakás, a 4. kerületben, Újpest szívében. Ha olyan otthont keresel, amelynek megvan a régi p...
73 000 000 HUF
1 028 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (98421147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely ideális választás lehet családok számára, akik egy kényelmes, mégis praktik...
84 500 000 HUF
1 126 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36344896)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten eladó garzon lakás Budapest 4. kerületében, a Munkásotthon utcában eladó panel lakás Jellemzők: - 2. emeleti elhelyezk...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83739425)
6 hónapja a megveszLAK-on