Eladó panel lakás Budapest IV. kerület (Újpest) (412 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest IV. kerület (Újpest)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 412 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94864828)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22156956)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24949333)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94737937)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Eladta családi házát és olyan ingatlant keres, mely kiváló elosztású és bőven van élettér? • Élete első otthonát keresi, de ...
88 900 000 HUF
1 481 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53427454)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! a IV. kerületben, jól megközelíthető, kedvelt részen eladó ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (91322683)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74563444)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a IV. kerület közkedvelt részén, a Szigeti József utcában egy 54 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás, panelprogramos házban. ...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54585553)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás a Budapest IV. kerületben, a Deák Ferenc utca 69 alatt! Első emeleti, per- és tehermentes ingatlan, amely teljes ...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (18397373)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanra, Otthon start 3%-os hitel igényelhető! Újpesten, a híresen zöld és csendes, kiváló ellátottságú Káposztásmegyer...
80 000 000 HUF
1 311 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33474735)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest IV. kerületében, Újpest kiváló infrastruktúrával rendelkező, közkedvelt-parkos részén, 4 emeletes, kellemes lakóközöss...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37394355)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest IV. kerület Káposztásmegyer i. Városrészen a Dunakeszi utcában egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás 106 m2 összte...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54823925)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest IV. kerületének egyik legkedveltebb, frekventált részén, Újpesten a Závodszky Zoltán utcában kínálok megvételre egy 5....
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (12635272)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kizárólag Irodánk kínálatában! Újpesten a kedvelt Szigeti József utcában keresi leendő tulajdonosát az 1+3 szobás, 74-nm-es p...
75 900 000 HUF
1 025 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (81545443)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67793642)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerület, Újpesti lakótelep kedvelt részén, Újpest központ közvetlen közelében eladó egy 71 nm-es, 3 szoba + étkező/hallos f...
68 300 000 HUF
961 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94665737)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, Káposztásmegyer I-en egy 74 nm-es, 3 szobás lakás. a lakás 4 emeletes ház 2 emeletén található. Egy tulajdonosa...
96 000 000 HUF
1 297 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46337424)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36528778)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 félszobás lakás újpest-központban – 1 perc a METRÓ! Újpest-központban, karbantartott társasház VII. emeletén kínálu...
56 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39327265)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IV. kerület, Újpest – felújított, azonnal költözhető panel lakás kiváló infrastruktúrával Újpest kedvelt lakótelepi r...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (47231245)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?