Eladó panel lakás Budapest XIII. kerületben (238 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest XIII. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 238 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (88433641)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó Budapest egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön egy teljeskörűen felújított, második emeleti panel lakás! *** Ez az...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56449579)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Népfürdő utcában (Budapest XIII. kerület Vizafogó lakótelep) kínálok eladásra egy Dunára, Margitszigetre és a budai hegyekre ör...
64 990 000 HUF
1 805 277 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (31748196)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Árcsökkenés, Kizárólag Nálunk! *** Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca. Van egy hely a városban, ahol a ...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34948934)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca Van egy hely a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökélete...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (71932994)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (96463773)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az árpád-híd pesti hídfőjénél felújított kis lakás ELADÓ! Eladó a 13. kerületben, a Gidófalvy Lajos utcában egy földszinti, 18...
37 500 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (72932323)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. kerület közkedvelt részén, a Vizafogó lakótelepen egy 58 nm-es földszinti panel lakás. Az ingatlan klimatizált, c...
86 900 000 HUF
1 448 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (83735843)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy azonnal birtokba vehető, 68 m²-es, második emeleti panellakást, amely ideális választás családok vagy bef...
83 000 000 HUF
1 220 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43375346)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Budapest egyik legnépszerűbb részén, a XIII. kerületben egy 66 m²-es, 1. emeleti, 3 szobás, loggiás panellaká...
85 700 000 HUF
1 260 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93241439)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aranyalkalom a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával s...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37953784)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Xiii. kerület, vizafogón a karikás frigyes utcában felújított, 46 nm-es lakás göncz árpád városközpontban eladó! *** Ez a 4...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33355334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerületben, 2 szobás, kiváló állapotú lakás eladó Göncz Árpád közelében Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körú...
71 000 000 HUF
1 543 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (23165984)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca Vannak helyek a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökélet...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93753219)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a duna és a rákos-patak között – napfény, panoráma, NYUGALOM Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a A...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49769453)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Van egy hely a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökéletes egyensúlyban találkozik! Budapest XIII. kerület, Viza...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (36377423)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 000 000 HUF
1 543 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37764636)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermo ablakos, 35 nm-es, 6. emeleti, min...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43975455)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII, kerületben, Újlipótváros külső részén, a Tisza utcában eladó, egy 44 nm-es, világos, 2 szobás lakás, amely egy liftes, po...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (73877633)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vizafogó ékszerdoboza: Teljes körűen felújított, déli fekvésű lakás eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! ! Helyszín: Budape...
68 990 000 HUF
1 499 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (25157294)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal