Eladó panel lakás Budapest XIII. kerületben (238 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest XIII. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 238 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35843755)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van az a lakás, ahová belépve egyszerűen azt érzed: itt jó lenne élni – a Angyalföld egyik nyugodt, mégis élhetően pezsgő részé...
78 900 000 HUF
1 315 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (72341458)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. emeleti, teraszos, sokoldalú ingatlan keresi gazdáját...
95 800 000 HUF
1 277 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56267989)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermoablakos, 35m2-es, 6. emeleti, minim...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33234484)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aranyalkalom a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával s...
95 800 000 HUF
1 277 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93899923)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetési álom a 13. kerületben: felújítandó panel, parkra néző erkéllyel! 79. 5 Millió Ft – első emeleti, 58 nm-es kincs 1...
79 500 000 HUF
1 370 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35335748)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Azonnal költözhető, teljesen felújított, bútorozott lakás a XIII. kerület egyik legkeresettebb részén! Budapest XIII. kerület...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (73495961)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy felújított, 60 négyzetméteres lakást Budapest csendes részén, a Párkány utcában. A lakás egy 8. emeleti,...
82 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35944325)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó Budapest egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön egy teljeskörűen felújított, második emeleti panel lakás! *** Ez az...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (28539937)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! 3%-Os hitel lehetőséggel is! - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emel...
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (27337433)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik kedvelt utcájában kínálunk eladásra egy 44 m²-es, világos, 2 szobás lakást, amel...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (47413373)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (52937333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, kiváló állapotú lakás eladó a XIII. kerületben, a Göncz Árpád városközpont közelében ENGLISH description BELOW! ! B...
71 000 000 HUF
1 543 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (79257139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34546855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34395447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Azonnal költözhető, felújított panel lakás eladó a Vizafogó lakótelep szívében! Budapest XIII. kerület – Vizafogó lakótelep ...
66 300 000 HUF
1 441 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (94834267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIII. kerület, Orszagbiró utcánál, Béke térnél – Erkélyes, jól alakítható 58 m²-es, 1. emeleti lakás! Eladóvá vált a XIII. ke...
71 500 000 HUF
1 232 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (54386796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújított, bútorozott 56 m²-es lakás eladó szigetelt házban - Göncz Árpád városközpontnál Megvételre kínálunk egy 56 m²-es, n...
81 900 000 HUF
1 462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49457753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pozsonyi út – világos, felújított otthon erkélylyel a XIII. kerület szívében Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedvelt...
97 000 000 HUF
1 426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63844335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület, Újlipótvárosban, Kárpát utcában, rendezett panel épületben, 1. emeleti, 68 nm-es, 3 szobás, loggiás, a teljesség...
106 000 000 HUF
1 558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal