Eladó panel lakás Budapest XIV. kerületben (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest XIV. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 373 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (44527394)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglóban, a Csertő utcában – világos, felújított otthon eladó! Eladásra kínálunk a 14. kerületben, kiváló közlekedés mellett,...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (95769288)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér térnél, azonnal költözhető, 1, 5 szobás lakás ELADÓ! BUDAPEST XIV. kerületében, az Örs Vezér tere szomszédságában, e...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (69373234)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér térnél, azonnal költözhető, 1, 5 szobás lakás ELADÓ! BUDAPEST XIV. kerületében, az Örs vezér tere szomszédságában, e...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (79457528)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerületben, a Füredi lakótelepen eladó egy 46m2-es, 2 szobás, gardróbos csendes, világos, parkra néző lakás. Az 1970-es ...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (72374873)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Nagy Lajos király útjaEladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, egy...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (85338992)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52812579)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34348314)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Beleszeretős, mesés OTTHON! ÉKSZERDOBOZ eladó! Budapest XIV. kerületének zöldövezeti részén a Füredi úti lakótelepen kínáljuk...
68 900 000 HUF
1 497 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (85739735)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az ingatl...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (19857682)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, parkra néző lakás Zuglóban, pár percre az Örs vezér terétől! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a Szentmihályi ...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (23344655)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, csendes lakás Zuglóban, közel az Örs vezér teréhez! Budapest XIV. kerületében, Zugló egyik kedvelt részén, a Szen...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (38521145)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Beleszeretős, mesés otthon! Ékszerdoboz eladó! Budapest XIV. kerületének zöldövezeti részén a Füredi úti lakótelepen kínáljuk m...
68 900 000 HUF
1 497 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (67235442)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34764734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (27595933)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75787932)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az inga...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98633894)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64395532)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (32457778)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Örs vezér térnél, azonnal költözhető, 1, 5 szobás lakás ELADÓ*** BUDAPEST XIV. kerületében, az Örs Vezér tere szomszédságáb...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54898859)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal