Eladó panel lakás Kispest (125 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XIX. kerület - Kispest

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 125 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
67 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (79746443)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, igényesen felújított, napfényes, erkélyes lakás eladó Kispest központi részén, a Városház tér közelében! ...
67 900 000 HUF
1 281 132 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (95528744)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (13124199)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magasemeleti, 1+2 félszobás panel, csendes mellékutcában, jó közlekedéssel - XIX. kerületben, a Jókai utcában eladó egy 59 m2-...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73248197)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (23848786)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 19. kerületében, Kispesten kínálom eladásra ezt a panellakást. Miért ajánlom? - Remek lokáció - Jó közlekedés - Sz...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73473113)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68375438)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31636346)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (94736433)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (12948529)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33995462)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújított, panorámás erkélyes otthon Kispest kedvelt részén! Kispest csendes, frekventált utcájában eladó egy 53 m²-es, 3. e...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (29495615)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 10. emeleti panellakás Kispest központjában. Az ingatlan kiváló beosztású, ami alkalmi vételi lehetőséget kínál azo...
59 990 000 HUF
1 153 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47749244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti pia...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33185454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest kedvelt részén – azonnal költözhető! Szeretett otthonunk új gazdáját keres...
67 900 000 HUF
1 281 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (96377437)
4 hónapja a megveszLAK-on