Eladó panel lakás Budapest XV. kerületben (363 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest XV. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 363 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96298432)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás park...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42527325)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (66494379)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27536671)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás lakás gardróbszobával és külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Budapest XV. kerületében, Új...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39769778)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67265843)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69m2-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában. ...
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58497938)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28722394)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27237444)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37423294)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán (XV. Ker. ) Eladó panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedéssel. Ha fontos számodra a jó elhe...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (99218922)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedés Ha fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennap...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (53847533)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedésHa fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennapi ...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (31342979)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó világos, panorámás 68 m²-es 2+2 félszobás erkélyes lakás ÚjpalotánBudapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39671748)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95854248)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (56371277)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37143447)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39723725)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28764437)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XV. kerület! Eladásra kínálok egy otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezetben, kivá...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27277476)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló lehetőség központi helyen – otthonnak és befektetésnek IS! Eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy re...
64 500 000 HUF
1 216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal