Eladó panel lakás Havanna lakótelep (88 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XVIII. kerület - Havanna lakótelep

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 88 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (67257357)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal köl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (47947134)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (49377564)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal költö...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (73578463)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, azonnal költözhető, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen, amely akár 3%-os Otthon Start hitelre...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (68448721)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (79933724)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (98433947)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (11873494)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (74454356)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (23513739)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (37895545)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó 1+2 fél szoba Havanna szívében*** Eladó a Havanna lakótelepen egy 11. emeleti, 1+2 félszobás panellakás, amely kiváló...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43773435)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1+2 Szobás lakás eladó a havannán-jóállapot, kiválló közlekedés Budapest XVIII. kerületében a Havanna lakótelepen, a Csontváry...
62 900 000 HUF
1 066 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (68343914)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (73477367)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás a XVIII. kerületben 35nm -es 1, 5 szobás! Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna lakó...
50 900 000 HUF
1 454 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (47683949)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen, tágas étkezős konyhával! A Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 5...
55 500 000 HUF
1 047 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (13447774)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen, a Havanna lakótelepen, az Üllői út közelében! Eladó egy 35 nm-es, 2. emeleti lakás a XVIII. k...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (18737333)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (89669824)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56556587)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen tágas étkezős konyhával! a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 53 n...
55 500 000 HUF
1 047 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XVIII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal