Eladó panel lakás Havanna lakótelep (88 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XVIII. kerület - Havanna lakótelep

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 88 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (29492824)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (38955523)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Havanna lakótelep központi részén egy 35nm-es, másfél szobás lakás. A ház a 70-es években épült, a lakásban az elektro...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (86437394)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 71 nm-es, 3 szobás + étkezős, erkélyes lakást, amely ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (26697732)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, 3 szobás otthon – valósítsa meg álmai lakását a 18. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk a Havanna lakótelepen, a Csontvár...
57 500 000 HUF
974 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (51431374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás – XVIII. kerület, havanna lakótelep Csontváry Kosztka Tivadar utca Keleti fekvésű, világos, erkélyes otthon keresi...
60 900 000 HUF
1 149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (53932999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó örökpanorámás 60nm -es, 2, 5 szobás, klímás panellakás a XVIII. kerületben, a Havanna utcában! 60 M² | 10. emelet (nem z...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (34915387)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos, 2+1 félszobás lakás a XVIII. kerületben! A Havanna utcában, egy 10 emeletes panelház 1. emeletén, DK-i tájolás...
69 800 000 HUF
969 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87793325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*********Full panoráma a budai hegyekre! Erkélyes nappali, kiváló beosztás, lenyűgöző KILÁTÁS! ********* Eladó a 18. kerületi ...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XVIII. kerületben?
← Előző oldal5 / 5 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal