Település:
Városrész: Budapest XX. kerület - Erzsébetfalva

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 db
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (83933992)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában eladó egy 61 nm-es, 1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (64777828)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén kí...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (94467697)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában eladó egy 61 nm-es, 1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47343978)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hív...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (57667385)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (59533369)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hívóli...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (51727433)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (32516436)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás, 55 nm-es, 8. emeleti, teljeskörűen felújított lakás teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (84772323)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 9 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (25476367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén egy igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el, üzletek, is...
64 900 HUF
1 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83421179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a 20. kerületben egy 36 négyzetméteres másfél szobás kislakást. Csendes környék, nemrég felújított ingatlan. ...
23 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39566987)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy társas házi lakást Pesterzsébet központjában. A lakás 27 nm, egy légteres szoba, konyha, fürdőszoba és ...
25 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53367454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, világos kis lakás nyugodt környezetben - ideális otthon vagy befektetés! Budapest XX. kerületének egyik legc...
26 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34543936)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Átmenő forgalomtól mentes, csendes mellékutcában lévő, jó állapotú, tégla építésű társasházi LAKÁS Az ingatlan önálló helyrajz...
27 500 000 HUF
859 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77334254)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54597269)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal