Eladó panel lakás Budapest XXI. kerület, Csepel (152 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Budapest XXI. kerület, Csepel

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 152 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (94334277)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 49. 990. 000 Ft. Pest Vármegyében Csepel frekventált részén kínálom megvételre ezt a 32 négyzetméteres, 3. emeleti panella...
49 990 000 HUF
1 562 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (26929584)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú, erkélyes lakás csepel frekventált RÉSZÉN A XXI. kerületben, Csillagtelepen eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, II. emel...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53448854)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló ár-érték arányú lakás csepel frekventált RÉSZÉN Csepelen, az Árpád utcában eladó egy 46 nm-es, 2 szobás, 3. emeleti, jó...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66227535)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XXI. kerületben, Csepel-Belvárosban kínáluk megvételre egy 72 m2-es, 2+2 félszobás, erkélyes, kiváló elrendezésű panellakást....
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (63832345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Csepelen, az Árpád utcában! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 10. emeleti, kétszobás lakást Budapest XXI. kerületéb...
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (97347373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel kiemelkedő infrastruktúrájú részén, rendezett társasházban kínálok eladásra, egy első emeleti, erkélyes, ablakos konyhás...
66 900 000 HUF
916 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33974743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 58 négyzetméteres, 1+2 félszobás lakás Budapest Dunadűlő útján. Az ingatlan a 1. emeleten helyezkedik el egy panel é...
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (67236493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 46 m²-es, világos panel lakás Csepelen — 5 perc sétára a Szent Imre téri HÉV-megállótól! Kiváló lokációban, Csepel közp...
59 000 000 HUF
1 282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (41726499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os Otthon Start hitelre alkalmas első lakás Csepel egyik legjobb részén! Fiatalok figyelem! Csepel közkedvelt részén, az Á...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (37447342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ritka adottságú, 4. emeleti, legfelső lakás Csepelen – erkélyes, jó állapotú! Csepel–Csillagtelepen eladó egy 68 m² hasznos a...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (83798773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Leírás CSEPEL belvárosában, nagyon kedvező áron, három szobás, erkélyes lakás ELADÓ! ! XXI. Szent Imre téren, eladó egy 3 szo...
60 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32477678)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csepeli Csillagtelepen, 55 nm-es 2 szobás, napfényes panellakás, műanyag nyílászárókkal, korszerű villanyhálózattal, két klím...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74472734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44777865)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy olyan otthonra talál, amely tökéletesen illeszkedik igényeihez, mindemellett pedig Budapest 21. kerületén...
66 990 000 HUF
1 263 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (82364764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy világos, erkélyes, 52 m²-es, 2 szobás, részben korszerűsített lakás a XXI. kerület egyik legkedveltebb, csendes és zö...
55 990 000 HUF
1 076 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (57491974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy olyan ingatlanra hívom fel figyelmét, amely tökéletes választás családosok számára, akik a nyugalmat, a kényelmet és a kivá...
52 900 000 HUF
928 070 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (75533833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (73351663)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53283749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szo...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (47385576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XXI. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal