Eladó panel lakás Budapest (3328 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 328 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94395687)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63358385)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5M - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet- 3%-os hitel lehetőség- Park...
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (77757223)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladóAz elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes vá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71459533)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (49443445)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (35952396)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (65778877)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 ...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (96282594)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (91737355)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94934529)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (94439446)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73445639)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének egyik legnépszerűbb részén, a Füredi úti lakótelepen, Rákosfalván eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világo...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42885799)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75753563)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95899423)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán*** Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97663746)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (43579742)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (85472497)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (93333273)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programba...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (86433174)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 5 fél
Békásmegyeren, a Zsirai Miklós utcában eladó egyedülálló lehetőség: két panel lakás egyben, panorámás kilátással Az ingatlan a ...
149 990 000 HUF
1 315 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal