Eladó panel lakás Budapest (3328 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 328 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63852446)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (45422467)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35335363)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78883271)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57314443)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92812724)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29758991)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, napfényes, felújított lakás békásmegyer hegy felőli OLDALÁNMegvételre kínálunk a Budapest III. kerületében, Békásmeg...
78 900 000 HUF
1 066 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (36323361)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepEladó egy 55 m²-es, jó állapotú, első ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83443243)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Részben felújított lakás eladó Alsórákoson, parkra néző szobákkal ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó a Budapest XIV. kerüle...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89315246)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (13663236)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99755624)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerület...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64954237)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74983139)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökpanorámás lakás, korszerűsített épületben! III. kerületben, a Flórián tér közelében, a méltán közkedvelt Faluház társasházb...
79 900 000 HUF
1 630 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77551423)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon Start Programra alkalmas frissen felújított 1, 5 szobás panel eladó Ön lehet az első lakója ennek a 45 négyzetméteres, ...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94776699)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Kőbánya kedvelt részén, az Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában egy felújított, 50 m²-es, 2 szobás, magasf...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64822348)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított, modern lakás eladó Békásmegyeren Eladásra kínálunk egy frissen felújított, kiváló adottságokkal rend...
67 700 000 HUF
1 327 450 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53994345)