Eladó panel lakás Budapest (3328 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 328 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37293894)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. ) Főbb adatok: Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótele...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25925839)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás! ! ! A Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakó...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36923977)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők, fiatalok, első lakásvásárlók, idősebbek figyelem! Budapest x. kerületben földszinti, 2 szobás, felújítandó lakás el...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (87353494)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33773333)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94925459)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy panorámás, 57 m²-es, napfényes lakást, ami ideális választás lehet családok számára is. Nappali plusz 2 h...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (42273379)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25815238)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótelepE...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93587981)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közelében, Gyakorló köz ENGLISH description BELOW! | Budapest x. kerületében, ...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (49399158)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (26539719)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új tulajdonost keres Big Daddy Laca a Ganxsta Zolee és a Kartel alapító tagjának jo elosztású csendes XV. kerületi hangulatos o...
79 900 000 HUF
1 175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39484799)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44238353)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (78357443)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 10. emeleti panellakás Kispest központjában. Az ingatlan kiváló beosztású, ami alkalmi vételi lehetőséget kínál azok ...
59 990 000 HUF
1 153 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44445152)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33716437)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! *** Eladásra kínálunk a Hung...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49244947)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőségekkel Zuglóban, közel az IKEA-hoz! Budapest XIV. kerületében, az Zugló egyik jól megközelíthető r...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (79547347)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (93642745)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes, de pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35742588)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal