Eladó panel lakás Budapest (3328 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 328 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73557329)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szent István tér! Eladó egy ízlésesen és teljes körűen felújított, napfényes, kellemes hangulatú, három szobás +nappalis otthon...
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (37244373)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, metro vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú tá...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (44356379)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült, panelprogramos 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos na...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89719291)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, csendes felső emeleti otthon zöld környezetben – Kőrakkáspark Van az a lakás, ahová belépve az ember azonnal érzi: it...
69 990 000 HUF
874 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34134164)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, prémium minőségben felújított lakás Kaszásdűlőn Ez nem egy átlagos panel. Ez egy gondosan, betonig vissza...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (65764844)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan iroda eladásra kínál Budapesten a XX. kerületben egy 70m2-es teljeskörűen felujított panellakást. A laká...
74 900 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (32498384)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71814792)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45241224)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XXI. kerületben, Csepel - Csillagtelepen kínálunk megvételre egy 3 emeletes panel épület, 3. emeletén található, 62 m2 társashá...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (33357585)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos, azonnal költözhető lakás Eladó! A József Attila lakótele...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74543367)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (79494334)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34183726)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37478339)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem t...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26944439)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A lakás vételárát közvetítői díj nem terheli, közvetlenül a tulajdonossal lehet kapcsolatba kerülni. Békásmegyer hegy felőli ...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (48711636)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (38427345)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcában Az Állomás utcában található egy 42 m²-es, jó adottságokkal rendelkező, máso...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43986623)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakás Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (31762435)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (37375396)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*Kiváló lokációval, közkedvelt környéken eladó 1+2 félszobás lakás* Csepelen a legkedveltebb környéken, kiváló lokációval a Ko...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?