Eladó panel lakás Budapest (3328 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 328 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (47461474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Káposztásmegyeren, a kedvelt Kordován téren, csendes, parkos környezetben, egy 10 emeletes panelház 3. emeletén eladó egy 36 m²...
52 990 000 HUF
1 471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (67969544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglóban központi elhelyezkedés mellett, tiszta-rendezett, kis lakásszámú társasházban kínálok eladásra, egy 50 m2 alapterületű...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (55515387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, erkélyes lakás a Szérűskert utcában A III. kerület egyik nyugodt, jól élhető részén kínálok megvételre e...
79 900 000 HUF
1 452 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33185454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest kedvelt részén – azonnal költözhető! Szeretett otthonunk új gazdáját keres...
67 900 000 HUF
1 281 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (54386796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújított, bútorozott 56 m²-es lakás eladó szigetelt házban - Göncz Árpád városközpontnál Megvételre kínálunk egy 56 m²-es, n...
81 900 000 HUF
1 462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93654448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó alapokkal rendelkező, loggiás lakás Óbudán A III. kerületben, a Selyemfonó utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, két s...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47466393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerületben, Kőbányán, 4 emeletes panel épületben, 4. emeleti, 67 nm-es, 3 szobás, étkezős, erkélyes, klímás, világos, déli f...
65 900 000 HUF
983 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49457753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pozsonyi út – világos, felújított otthon erkélylyel a XIII. kerület szívében Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedvelt...
97 000 000 HUF
1 426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (53932999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó örökpanorámás 60nm -es, 2, 5 szobás, klímás panellakás a XVIII. kerületben, a Havanna utcában! 60 M² | 10. emelet (nem z...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73833943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 1+1 fél szobás, 49 m²-es, első emeleti lakás a csendes, Budapesti Füredi utcában. A lakás közepes állapotú, így reme...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63844335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület, Újlipótvárosban, Kárpát utcában, rendezett panel épületben, 1. emeleti, 68 nm-es, 3 szobás, loggiás, a teljesség...
106 000 000 HUF
1 558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (46556313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző otthon a József Attila lakótelep zöld szívében – metrópár lépésre! Budapest IX. kerületében eladó egy 48...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95479716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IV. kerület Újpest lakótelep egyik legkedveltebb részén eladó egy 71 nm-es 3 szobás étkezős 5. emeleti panel lakás. A társash...
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (76337393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelő Az elhely...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39537725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos áll...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (19742432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79486439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (21334259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97327596)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. A lakás felújítandó áll...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal