Eladó panel lakás Budapest (3326 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 326 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (57424489)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása eladó. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31249734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyer Duna felőli ol...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39528493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13427389)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53886683)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában el...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (79288644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföld...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96372984)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (23972337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (75355237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (46447576)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64827844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29348533)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (83242448)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37258846)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (42374548)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vegye igénybe a támogatott 3% hitelt! XVI. kerület csendes zöld részén, még is közel a belvároshoz. a Bercsényi utcában eladó e...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67558699)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (79478971)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5M - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet- 3%-os hitel lehetőség- Park...
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77599425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74753947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (74543286)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal