Eladó panel lakás Budapest (3300 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 300 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (96147837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (82828595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70 nm-es panel lakás. Az átlagos ál...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (55484733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53927673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szob...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (56967335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen: teljesen felújított panellakás eladó! Eladó egy 55 m²-es, igényesen felújított pan...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (95274955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (47473928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével a XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozásá...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77934748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető, panorámás lakás a XV. kerületben – zöld környezet, családbarát elhelyezkedés Budapest XV. kerü...
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (35361898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti pia...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (68432937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (76763525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43437745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyer I. -En, 4 emeletes cseréptetős társasházban, IV. emeleti, belső kétszintes Br. : 106Nm-es, n. : 88Nm-es 4 szobá...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (44345837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67437372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Káposztásmegyer I. -En, három emeletes cseréptetős társasház III. emeletén, 80nm-es, amerikai konyha + 2+1félszobás lakás eladó...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (59994562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított, erkélyes otthon Kispest szívében világos, barátságos hangulat Kispest csendes, jó hírű részén, egyik frekven...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37441229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt ...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (34776746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (38229428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Káposztásmegyer I. -En a Kordován téren, liftes társasház IV. emeletén, keleti fekvésű, 58nm-es 2szoba+hallos, kamerával felsze...
79 900 000 HUF
1 377 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (85247634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Jó állapotú 2+2 szobás lakás loggiával az Erdőkerülő utcában, Eladásra kínálunk egy szigetelt társasházban található, 2+2 szo...
70 900 000 HUF
1 027 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal