Eladó panel lakás Budapest (3300 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 300 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (12593294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69m2-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában. ...
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33994343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74773433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás a x. kerület Ligettelek részén – kiváló elosztás, rendezett házban A x. kerület kedvelt Ligette...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (72836543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (28785655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (68978735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önáll...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53514336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Káposztásmegyeren, egy 69 nm-es, 2+1 fél szobás, jó állapotú, erkélyes panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő ...
76 990 000 HUF
1 115 797 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (38373348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budapest XX. kerületében Pázsitos sétányon egy negyedik emeleti 54 m2-es panel lakást. A lakás zöldövezeti ré...
53 900 000 HUF
998 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73243667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló panellakás a Nyírpalota úton! Hetedik emeleti, panorámás lakás, három különbejáratú, klimatizált szobával. a területe 71...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43575747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (54542447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42334556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69 nm-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában....
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54463495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tulajdonostól eladó IV. kerület Káposztásmegyer I-en 4 emeletes cseréptetős ház 4. emeletén egy kétszintes, két generációs laká...
114 900 000 HUF
863 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49444772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpesten, egy 59 nm-es, 1+2 fél szobás, jó állapotú, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpesti pa...
66 900 000 HUF
1 133 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (53544347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (43421233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (73657224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önálló...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (73412735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban, Budapest XIII. kerületében, egy felújított, 50 négyzetméteres, 2 szobás, erkéllyel rendelkező panellakás...
78 200 000 HUF
1 564 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (98213348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önálló ...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (6945123535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten a XXI. kerületben eladó egy 61nm-es, 2 és félszobás, első emeleti, öröklakás. a ház belülről teljesen fel lett újítv...
55 000 000 HUF
901 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal165 / 165 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal