Eladó panel lakás Budapest (3343 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 343 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56723563)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán a Duna part közelében 3 szobás panelprogramos otthon eladó! Főbb paraméterek:Első emeleti, 66 m2-es, 3 egész szobás, tél...
78 500 000 HUF
1 189 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67625913)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23441714)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest egyik közkedvelt utcájában, a Laborfalvi Róza utcában kínálunk megvételre egy 9. emeleti, napfényben úszó, erkélyes laká...
65 000 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39337154)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedés Ha fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennap...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29897937)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96713423)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedésHa fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennapi ...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32259933)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! a lakás 50 m²-es, 5. emeleti, 2 szobás + étkezős, erkélyes...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (76899464)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (97537332)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (58734363)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95353457)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (98433947)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44529518)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségház utcában, rendez...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (18463742)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel kedvelt részén, csendes parkos környezetben eladó, rendezett társasház 3. emeletén, egy keleti tájolású, 71 m2-es 3 szob...
64 900 000 HUF
914 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43489433)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 36 nm-es, 1 szoba panorámás lakás a 4. emeleten! A lakás egy szigetelt ház 4. emele...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27473523)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 27 négyzetméteres garzonlakás! A lakás egy 4 emeletes társasház első emeletén található. ...
50 500 000 HUF
1 870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (89132784)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, az Árpád üzletház közelében, kiváló közlekedés mellett, szigetelt, liftes társasház III. emeletén eladó egy 35 nm-es,...
56 900 000 HUF
1 625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (84966244)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás szigetelt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében eladásra kínálunk egy jó állapotú 64nm-es 3 szobás lakást, kőb...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45753926)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úto...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (98952275)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fiatal párok, főiskolások /egyetemisták figyelem! ! ! Kiemelt kínálatunkból ajánlom figyelmükbe ezt az egyedi lehetőséget! *...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal