Eladó panel lakás Budapest (3342 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 342 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34774476)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos lakás a Pozsonyi u...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (93442345)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (79282944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (78339584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (77473333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán a Flórián térnél, csendes, nyugati fekvésű, budai hegyekre panorámás, 5. emeleti, teljes körűen FELÚJíTOTT, nappali két ...
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (45397777)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Panorámás, világos lakás eladó a XIII. kerületben – Madarász Viktor utcában Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, a Ma...
77 500 000 HUF
1 336 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (91525532)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan irányára alkuképes! Eladásra kínálunk egy felújítandó állapotú, 7. emeleti, panorámás, csendes, parkos környezetb...
61 000 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27674437)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest központban, egy jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 fél szobás, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Ingatla...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99731886)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbuda közkedvelt részén kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, 9. emeleti, közepes állapotú panellakást, amely ideális vála...
67 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (75777255)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 nm-es, 3 szobás, világos lakás, amely ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetésre is! Az inga...
69 500 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43554339)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XI. kerület frekventált, mégis meglepően csendes részén, a Fehérvári úton, az Etele út közelében egy 5. emeleti, 65 m²-...
80 900 000 HUF
1 244 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (77447379)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó a XIX. kerület kedvelt részén Budapest XIX. kerületében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 2...
63 900 000 HUF
1 205 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33177542)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kispest, Önkormányzat közeli 1+2 félszobás panellakás eladó! Eladásra kínálunk Kispest központi részén egy 53 nm-es, 2. emele...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64975753)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
IV. kerület Deák Ferenc utcában panelprogramos liftes ház 5. emeletén egy 53 m2-es 1+2 fél szobás erkélyes lakás eladó, kiválóa...
61 900 000 HUF
1 167 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42344475)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (39781367)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 51m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik e...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (79553297)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén ...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (56634733)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén kí...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (87473763)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Nagy Lajos király útjaEladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, egy...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (48525638)
14 napja a megveszLAK-on