Eladó panel lakás Budapest (3342 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 342 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39882335)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73776253)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49421545)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (92532754)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel-Csillagtelep egyik legjobb részén Bánya utcában eladó egy 3 szobás erkélyes lakás. Napfényes világos, jó állapotú. Műany...
74 500 000 HUF
1 201 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96442543)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (24393895)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keresed a tökéletes városi otthont? a 13. kerületi Apály utcában, kiváló közlekedés mellett vár egy 48 négyzetméteres, azonnal ...
79 990 000 HUF
1 666 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39847777)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23397428)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest kedvelt részén, a Víztorony közelében egy 74nm-es jó elosztású 3+1 félszobás otthon. A lakás jó állapotban van, t...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93231963)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Újhegy kedvelt részén, a Lavotta utcában egy 35 négyzetméteres, erkélyes, teljes kör...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69871758)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, a Tétényi úton 2. emeleti, 48 nm-es, erkélyes panel lakás eladó. Az ingatlan teljes körű felújításo...
84 500 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
61 000 000 HUF
1 033 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (63449952)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán élhető, napfényes, remek lakás várja új lakóját a Mézeskalács téren. Előző tulajdonosa imádta a zöld környezet, a ...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (43436442)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi tervezés és elképzelés szerint, átalakított és felújított 63nm-es, 7. emeleti, erkélyes panorámás lakás ELADÓ! XVII. ke...
84 900 000 HUF
1 347 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (98935767)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, világos 3 szobás lakás eladó Újpalotán A XV. kerületben, Újpalota kedvelt részén, szigetelt társasház 6. emeletén k...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75315628)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalán, szellős beépítésű, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy 57 nm-es, 1+2...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (15539946)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 46 nm-es, másfél szobás lakás saját kerttel rendelkező házban – Káposztásmegyer II. Eladásra kínálunk a Sárpatak utcába...
66 700 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34129383)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér téri Metró és egyetemek közelében Eladó egy Világos, jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás, gardróbos, parkra néző lak...
63 700 000 HUF
1 384 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47425524)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66433523)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az ingatl...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (24734654)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda szívében: 3 szobás, 65 m²-es lakás az 1. emeleten Felújításra vár! Keresi a lehetőséget, hogy saját ízlése szerint alakít...
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal