Eladó panel lakás Budapest (3309 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 309 db
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (54947387)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában. A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. ...
74 800 000 HUF
1 168 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23739785)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 63 m²-es, napfényes, 3. emeleti, erkélyes, panorámás lakás Budapest XXI. kerületében, a Krizantém utcában. A lakás ...
66 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73399942)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Gazdagrét közkedvelt részén egy 28 m²-es, parkra néző, földszinti garzonlakás. A lakás alacsony fenntartási költségű, a...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63519353)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 3. kerületben, pók-utcai lakótelepen egy erkélyes, 67nm+ 4 nm erkélyes, 3 szobás panel lakás, 4-emeletes társasházban a...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73683314)
15 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 15. kerületben, az Erdőkerülő utcában egy 6. emeleti, 61 négyzetméteres, erkélyes lakás. Az ingatlan teljesen felújítot...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34335227)
15 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Mádi utcában, családi házas övezet szomszédságában eladó egy 35 nm-es, kiváló elosztású, 1 + 1 félsz...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49885839)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, világos, 2 szobás lakás panelprogramos társasházban, a 10. emeleten. ✔ Loggia ✔ nagyon kedvező rezsi ✔ pa...
57 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43883794)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektessen be a jövőbe egy igazán különleges ingatlanba, amely nemcsak modern otthonként, hanem értékálló befektetésként is megá...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (98892467)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, kiváló elosztású, világos lakást a Újpest egyik csendes, mégis kiválóan megközelíthető részén, a...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (25714799)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Azonnal költőzhető, teljes körűen felújított, erkélyes lakás albertfalva kedvelt RÉSZÉN Budapest XI. kerületében, Albertfalván...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75955542)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Óbudán egy 34 nm-es, teljes körűen felújított lakás egy 10 emeletes, rendezett társasház 3. emeletén. A szinten mindöss...
59 900 000 HUF
1 761 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73734344)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy nagyon jó állapotú lakás a Nádastó parkban! Nádastó park kedvelt, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy 53 ...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (62399754)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy szigetelt házban található világos, nagyon jó állapotú lakás a Nyírpalota úton! Kiváló közlekedés mellett kínálunk ...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (63645443)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Bikás park közelében! Eladó egy 48 nm-es, két szobás, 3. emeleti lakás, 3 nm-es lodzsával, ki...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (97639535)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal költö...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43745519)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (59483386)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten! Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budap...
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49398135)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?