Eladó panel lakás Budapest (3340 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 340 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74185134)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (48358817)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepEladó egy 55 m²-es, jó állapotú, első ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (32894279)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső Udvari közös használatú zöld terasz, nappali + 2 háló, erkély, parkolás metró közeli otthon a IX. kerületben! Akár 4 sz...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (12467367)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, csendes, zöldövezeti, felújított, takaros 53 m2-es lakás eladó A társasház egy rendkívül kellemes környezetben feks...
79 000 000 HUF
1 490 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37737269)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kivételes panorámás kilátással rendelkező, igényesen felújított panel lakás a Zugló szívében. Az ingatlan egy tízemel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34917495)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyeri családoknak, akik kinőtték a mostani lakást és maradnának a kerületben! Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget azo...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27875279)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 3. kerületben egy 51 m2-es, 2 erkélyes, 2 szobás, felújitott lakás! a lakás a 2. emeleten található egy karban tartott,...
72 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53427454)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! a IV. kerületben, jól megközelíthető, kedvelt részen eladó ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27312472)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás lakás Csepelen az Árpád utcában. Az ingatlan első emeleti, távfűtéses, fenntar...
52 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (56173553)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkalA XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló k...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (91322683)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44588533)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás az Árkád mellett! Eladó a x. kerületben egy 71 nm-es, 3 szobás, 6. emeleti, parkra néző panelpro...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (54717286)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33514667)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. a lak...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (26783763)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (88759578)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda s...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (22624633)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (49325673)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Etele Plázánál 8. emeleti jó állapotú panellakás tárolóval eladó! ! ! Világos, erkélyes lakás a Bikás park és az Etele Pláza ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35479749)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (24666456)