Eladó panel lakás Budapest (3327 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 327 db
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (95476279)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (38497552)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 21. kerületének kedvelt részén, közel a Wittner Mária parkhoz, eladó 1. emeleti, 70 nm-es panel lakás 6 nm-es erkéllye...
83 000 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15179946)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Óbudán a Búvár utcában eladó egy rendezett 10 emeletes panelház 10. emeletén levő 48 m2-es, 2 szobás, világos konyhás, beé...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54585553)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás a Budapest IV. kerületben, a Deák Ferenc utca 69 alatt! Első emeleti, per- és tehermentes ingatlan, amely teljes ...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (18397373)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanra, Otthon start 3%-os hitel igényelhető! Újpesten, a híresen zöld és csendes, kiváló ellátottságú Káposztásmegyer...
80 000 000 HUF
1 311 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81657967)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér tere közelében, azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó! Karnyújtásnyira az Örs vezér terétől, a közkedvelt Für...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (64733343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Újhegy szívében – Gardróbszobás, klímás lakás a Bányató utcában! Eladásra kínálok egy teljeskörűen és ötlete...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34726733)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (42183233)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlenül a kispesti piac mellett, a Köki-vel szemben, csodás parkos környezetben megvásárolható egy jó állapotú, műszakilag ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (92327468)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ahol a Nap köszönti, és a nyugalom várja – Panorámás álomotthon Csepel szívében! Képzelje el, hogy egy fárasztó nap után hazaé...
67 500 000 HUF
1 144 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33474735)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest IV. kerületében, Újpest kiváló infrastruktúrával rendelkező, közkedvelt-parkos részén, 4 emeletes, kellemes lakóközöss...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35499518)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Tágas, Erkélyes Panellakás Eladó! Megvételre kínálom a közkedvelt III. kerületi Gyógyszergyár úti lakótelepen, egy pane...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34654295)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó világos, parkra néző lakás Újpalotán! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, Újpalota csendes, parkos környezetében k...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94435644)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Közkedvelt Füredi lakótelepen, Örs vezér tértől 800 méterre kínálunk megvételre egy legfelső emeleti, 49 nm-es 2 szobás pa...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33243723)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre Kínálok a Sáfrány Utcában Egy Közepes Állapotú, 53 m2-Es, 1+2 Félszobás, NAPFÉNYEs, CSENDEs, Jól Kiadható, Jó Eloszt...
72 900 000 HUF
1 375 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (57798774)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre Kínálok Őrmezőn Egy Szép Állapotú, 49 m2-Es, 3 Szobás, Panorámás, NAPFÉNYEs, CSENDEs, Jól Kiadható, Jó Elosztású Lak...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37394355)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest IV. kerület Káposztásmegyer i. Városrészen a Dunakeszi utcában egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás 106 m2 összte...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (85948594)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csak a Ballaingatlan kínálatában kiváló lakásajánlat! XX. kerület központi részén 75 nm-es, erkélyes 1. emeleti 4 szobás felú...
76 990 000 HUF
1 026 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54823925)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest IV. kerületének egyik legkedveltebb, frekventált részén, Újpesten a Závodszky Zoltán utcában kínálok megvételre egy 5....
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (12635272)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kizárólag Irodánk kínálatában! Újpesten a kedvelt Szigeti József utcában keresi leendő tulajdonosát az 1+3 szobás, 74-nm-es p...
75 900 000 HUF
1 025 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal