Eladó panel lakás Budapest (3323 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 323 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (74912238)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33256524)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44238341)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egy szoba két félszobás 59 m2-es lakás 70 milláért - nem rossz! És tényleg! Napfényes, jó alapterület kiosztású a lakás, már e...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27347977)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (85338992)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (52974544)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63748242)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szent István tér! Eladó egy ízlésesen és teljes körűen felújított, napfényes, kellemes hangulatú, három szobás +nappalis otthon...
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (29252585)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 félszobás + dolgozószobás kialakítású panellakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, zöld környezetb...
58 500 000 HUF
1 271 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72548423)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 1+2 félszobás jó állapotú LAKÁS. A Dél-Keleti fekvésű tágas nappaliba egé...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43529734)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán eladásra kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén lévő 59 nm-es 1+2 félszobás panellakást. A lakásról: A társash...
72 900 000 HUF
1 235 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51544369)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán tágas 85 m2-es 3 szobás nagy erkélyes lakás ELADÓ! A lakás elosztása kiváló, egy közel 30 m2-es kocka alakú nappali te...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (39897487)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-es...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (98414254)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló panellakás a Nyírpalota úton! Hetedik emeleti, panorámás lakás, három különbejáratú, klimatizált szobával. a területe 71...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52812579)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (85353745)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (29232727)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vegye igénybe a támogatott 3% hitelt! XVI. kerület csendes zöld részén, még is közel a belvároshoz. a Bercsényi utcában eladó e...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (12645353)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett, ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73353879)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?