Eladó panel lakás Budapest (3323 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 323 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (56293287)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelepen, 11 emeletes panelház 2. emeletén, egy 59 nm-es, 1+2 félszobás lakás, új a...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33779794)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árkád Bevásárlóközpont közelében eladó, egy jó állapotú, 71 nm-es, 3 szobás + 4 nm erkéllyel rendelkező, 6. emeleti, parkra néz...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47979269)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvéte...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77743791)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54957487)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63133758)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45346342)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (79963133)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 67 nm-es, napfényes lakás Kispest kiváló zöldövezetében, saját sorompós parkolóval és remek lakóközösséggel. Irányár: ...
74 800 000 HUF
1 116 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (72775893)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73836613)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (59192577)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15585742)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54787917)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (91474144)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54442643)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (87344198)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, 2+1 szobás, jó állapotú lakás panelprogramos TÁRSASHÁZBAN! ELADÓ XX. kerület Városközpontban, a Bíró Mihály utcába...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35546839)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában. Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvé...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (59347738)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 800 000 HUF
1 116 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52633241)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az inga...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33767145)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal