Eladó panel lakás Budapest (3323 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 323 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93498487)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatatlan lehetőség a XV. kerületben – napfényes, felújított otthon kiváló lokációval! Ha egy alacsony fenntartású és re...
77 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (99432559)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas 75 m²-es világos nagy erkélyes 3 szobás lakás – Körbejárható az egész lakás - Jó elosztású, alakítható terekkel eladó! ...
83 000 000 HUF
1 064 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (23767984)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pesterzsébet központjában lévő, azonnal költözhető, rendkívül világos, gardróbos, erkélyes, városi panorámás társasházi LAKÁS ...
76 500 000 HUF
1 141 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39437389)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Prémium felújított otthon szuper lokációval 3. kerületben *** A Budapest, 3. kerülethez tartozó Békásmegyer hegyfelöli old...
99 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (38974439)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
IV. kerületben, káposztásmegyer i. Lakótelepen, csendes, forgalomtól mentes környezetben eladó egy négy emeletes, cseréptetős, ...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59555765)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó lakás - XV. kerület, újpalota központi részén. Irány ár: 85. Millió Ft. ELADÓ egy 7- emeletes társasházba...
85 000 000 HUF
1 370 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59344228)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erdőkerülő utcában, akadálymentesített, panel programos házban eladó egy 63 nm-es napfényes, nappali +2 szobás földszinti lakás...
78 000 000 HUF
1 278 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (32873493)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes, 3 szobás panel lakás a XVIII. kerület kedvelt részén, a Gloriett-telepen – kiváló elrendezéssel! Bu...
88 900 000 HUF
1 457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84476898)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás liftes társasházban. Eladó Óbudán egy 52nm-es 2 szobás, kiváló állapotú lakást egy 10 emelet...
71 900 000 HUF
1 382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34972952)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 52 m²-es, 2 szobás lakás 10 emeletes, jó állapotú társasház 3. emeletén. A lakás összkomfortos, világos tere...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53764997)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A x. kerület kertvárosias, nyugodt részén, csendes utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 67 nm-es, 2...
72 900 000 HUF
1 088 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93753219)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a duna és a rákos-patak között – napfény, panoráma, NYUGALOM Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a A...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (71433797)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületének közkedvelt, zöldövezeti részén, a Rákos-patak közelében egy 46 nm-es, másfél szobás, 6. emeleti lakást...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42273334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd a saját otthonoddá Zugló zöldövezeti részén a Rákos-patak közelében! Budapest 14. kerületében, a Rákos-patak közelébe...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39348246)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás kiváló elhelyezkedéssel a 14. kerületben, a Rákos-patak közelébenEladásra kínálunk Budapest 14. kerületének k...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34522667)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utca 1. emeleti, felújított, loggiás lakás! Eladásra kínálok Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, 1. emeleti, n...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72298357)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén,...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal