Eladó panel lakás Budapest (3323 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 323 db
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (77294925)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, metro vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú tá...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (24732331)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Budapest egyik legkeresettebb és folyamatosan fejlődő városrészében, a Corvin ne...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (35587847)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes piaci lehetőség: 10% önerővel a dobó katica utcában[első 4 kép látványtervezet! ! ! ]A piac nem vár, az Otthon Start ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83473225)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zöl...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (42294348)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes piaci lehetőség: 10% önerővel a dobó katica UTCÁBAN Dobó Katica utca 11: a Kispesti lakótelep leginkább preferált ré...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43935126)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és z...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (48736776)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett, ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (56582923)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39994596)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (25893594)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programra alkalmas részben felújított 2 szobás panel lakás eladó! Ön lehet az új lakója ennek a 58 négyzetmétere...
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (87916543)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74917773)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37764636)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermo ablakos, 35 nm-es, 6. emeleti, min...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23327343)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IV. kerületben, a Pozsonyi lakótelepen eladó, egy felújított, 46 nm-es, másfél szobás + gardróbos, ablakos konyhás lakás. a fel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37453521)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben, a Flórián tér szomszédságában, a Vörösvári úton, szigetelt, 10 emeletes panelház első emeletén eladó, egy 68 n...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (24292344)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotai ltp-en, az Erdőkerülő utcában eladó, egy 69 nm-es, 4 szobás lakás gyönyörű, elvetetlen panorámával! A...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85794379)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület, Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában, négyemeletes panelház II. emeletén eladó, egy 37 nm-es k...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43975455)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII, kerületben, Újlipótváros külső részén, a Tisza utcában eladó, egy 44 nm-es, világos, 2 szobás lakás, amely egy liftes, po...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (27314937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában! Eladó egy teljesen felújított, modern otthon Buda szívében, ahol a legjobb közle...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39561665)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zö...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal