Eladó panel lakás Budapest (3309 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 309 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (89334334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kispesti lakótelepen szigetelt 10 emeletes házban eladó egy VIII. emeleti, 52 nm-es, 1+2 félszobás, jó állapotú, per és teherme...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (98568434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Újhegyi lakótelepen az Agyagfejtő utcában eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, első emeleti tehermentes lakást....
52 000 000 HUF
1 061 224 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32597294)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel központi részén eladó egy első emeleti, 53 m²-es, 1+2 félszobás lakás rendezett társasházban. Az ingatlan közepes állapo...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66732682)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! a 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez a...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54785663)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (92444353)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Keresi első induló lakását és fontos számára, hogy kiváló közlekedéssel bírjon? • Nem szeretne felújítással bajlódni, de egy...
73 300 000 HUF
1 466 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (48337993)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerületének közkedvelt részén, a Pesti úti lakótelep központjában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal r...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39427368)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Káposztásmegyeren, egy helyes kis panellakást! Az ingatlanról: ✔️36 m2-es, ✔️1. emeleti egy 8 emeletes é...
54 900 000 HUF
1 444 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (25478996)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk a XIII. kerületben egy azonnal birtokba vehető panellakást! Az ingatlanról: ✔️35 m2-es ✔️5. emeleti (lift...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (24945421)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre Kínálok a Sáfrány Utcában Egy Közepes Állapotú, 53 m2-Es, 1+2 Félszobás, NAPFÉNYEs, CSENDEs, Jól Kiadható, Jó Eloszt...
75 800 000 HUF
1 430 188 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45348461)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43353594)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! A 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (75659372)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utca 1. emeleti, felújított, loggiás lakás! Eladásra kínálok Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, 1. emeleti, na...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35935427)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram ...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (59333394)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43973959)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Bikás park közelében! Eladó egy 48 nm-es, két szobás, 3. emeleti lakás, 3 nm-es lodzsával, kiv...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94146547)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94463957)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, zöldre néző, két különnyíló szobás lakás Óbuda szívében a Kiskorona utcában Budapest III. kerületének kedvelt...
68 900 000 HUF
1 435 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (26786497)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal költö...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (87691994)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest egyik közkedvelt utcájában, a Laborfalvi Róza utcában eladó egy 9. emeleti, napfényben úszó, erkélyes lakás rendezett pa...
65 000 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?