Eladó panel lakás Debrecen Belváros (41 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 41 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14443974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában a Darabos utcában eladó egy 52 nm alapterületű panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : - a belváros...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35523774)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárossal határos Csapó utcán eladó egy első emeleti, eredeti állapotú, keletről és nyugatról egyaránt napsütötte, kiváló elo...
62 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (69634442)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt részén, a Bethlen utcán eladó egy jelenleg jelenleg üres ingatlan – kiváló választás akár befektetők számára i...
60 900 000 HUF
895 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (19237442)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecen belvárosában, a Darabos utcán – 8. emeleti, teljes körűen felújított! Debrecen egyik legkedveltebb részé...
72 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89971768)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkeresettebb belvárosi részén, a Csapó utcán, a Fórum közelében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, tágas, vil...
69 600 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34491534)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (36279993)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának közelében, a Kandia utcában eladó egy 53 m²-es, nappali + 2 szobás, világos, kiváló elosztású lakás. Fő...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73647284)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (51235747)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, eladó, egy 35 m2-es 1+1 szobás, mért fűtéses, klímás, alacsony rezsive...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27449522)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen egyik legértékesebb belvárosi részén, a Piac utcán, egy 56 m²-es, 3 szobás, napfényes lakás a 3. emeleten, lifte...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52363433)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, az Újkert városrészben, a Jerikó utcában eladóvá vált egy jó állapotú, teher...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72653386)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32258379)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95417492)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, Belvárosban a Csapó utcán eladó egy 60m²-es, 3 szobás, 9. emeleti, loggiás panellakás! Helyiségei: előszoba, 3 s...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54797798)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, a Nagytemplom szomszédságában, 55 nm-es, 3. emeleti, nappali+hálószobás felújított lakás eladó! Jellem...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66984863)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! A lakás 3 külön szobájának kös...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87135348)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66589854)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb részén, a Bethlen utcán kínálok eladásra egy 35 m²-es, délkeleti fekvésű, első emele...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal