rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (98748461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Készpénzes vásárlók, befektetők FIGYELEM! ! ! Dunakeszi kedvelt részén nettó 63m2-es kertkapcsolatos házrész keresi új tulajdon...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34953746)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes VEVŐKNEK! Eladó felújított lakás Dunakeszi központi részén, a főút mentén! Dunakeszi frekventált, központi ...
36 900 000 HUF
802 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (92434559)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén eladó nettó 41 nm-es, felújított tégla lakás. Hőtartása nagyon jó, duplán rakott tégla falazattal r...
36 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (74351452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunakeszin Kossuth Lajos utca közeli lakóparkban eladó tetőtéri 1, 5 szobás műterem besorolású, bruttó 40 m2-es világos, jó elo...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (85231457)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó kellemes hangulatú, 1 + 1 félszobás tégla lakás nyugodt, zöldövezeti környezetben! A lakás egy 1962-ben épült, mindössz...
45 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb lakás hirdetés (73175534)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunakeszi frekventált részén, a Fő úton kínálok megvételre egy saját helyrajzi számmal rendelkező, 1/1 tulajdonban lévő, azonna...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (58468975)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Dunakeszi központjában egy 36 nm-es, 9. emeleti, panorámás lakást. A lakás kiváló elhelyezkedésének köszönh...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (25529643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén a Duna és az Önkormányzat közelében, 7 lakásos udvarban sorházi lakás (házrész) eladó. Minden közmű...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (77377772)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy első emeleti, erkélyes panellakás Dunakeszin! Dunakeszi-Gyártelep közelében kínálunk eladásra egy első emeleti, vil...
52 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (75793935)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi közkedvelt részén, az Alagliget lakóparkban 2. emeleti, 42 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező l...
62 480 000 HUF
1 453 023 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (78337694)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
6. emeleti naplementés Ny-ra tájolt, erkélyes lakás Dunakeszin -Tökéletes konstrukció 3% Otthon Start programra- Dunakeszi az...
62 990 000 HUF
851 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (17346673)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Tavasz utcában vált eladóvá, szigetelt és szép állapotú házban. Nem osztatlan közös tulajdon. a lakók csendesek és az udvar m...
64 800 000 HUF
1 472 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (53327459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központjában kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, földszinti, saját 300 nm kertel rendelkező lak...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (73799463)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Dunakeszin! Megvételre kínálok Dunakeszin a közkedvelt Alagliget Lakóparkban egy bruttó 61m2-es, nettó 41m...
65 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (89214945)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunakeszi egyik közkedvelt részén, a Barátság útján, 65 nm-es, örök panorámás földszinti lakást, a Dunapart k...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (38293281)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 71 m²-es, 3+1 félszobás panel lakás Dunakeszin, a Barátság úton Dunakeszi kedvelt részén, a Barátság úti lakótelepen elad...
66 000 000 HUF
929 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (41744342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, különálló ház eladó Dunakeszin – kulcsrakész állapotban! Dunakeszi kedvelt részén eladó egy nettó 41, 97 nm-es, ú...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunakeszin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal