Eladó panel lakás Dunaújváros Belváros (21 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 21 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24397323)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75844542)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (26564934)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irodánk megvételre kínál egy belváros közeli átlagos állapotú földszinti, 3 szobás lakást Elhelyezkedés: -Tesco express, iskol...
32 500 000 HUF
613 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43573727)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Dózsa II. Városrészében, a belvároshoz közel eladó egy 59 m²-es, 2 szoba hallos, erkélyes lakás egy 10 emeletes, li...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75393591)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros belvárosában, a Vasmű úton kínálunk megvételre egy 8. emeleti, 1 szoba + étkezős panellakást, amely ideális választ...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45937383)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó erkélyes lakás Dunaújvárosban – Római körúton egy 49 m²-es, 2. emeleti erkély...
35 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (42791484)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid határidőn belül költözhető, 59 m²-es lakás eladó - kiváló választás otthonnak vagy befektetésnek! Dunaújváros Dózsa II....
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43494554)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 6. emeleti, átlagos állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hitel...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (33438773)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes panellakás Dunaújváros kedvelt részén! Dunaújvárosban, a Vasmű úton kínálunk megvételre egy 6. emelet...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54436238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros kedvelt részén, a Római körúton kínálok eladásra egy 8. emeleti, jó állapotú, két szobás, erkélyes lakást. Az inga...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (99855544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros - Erkélyes lakás – Azonnal költözhető állapot Dunaújváros Római városrészében, a Fáy András utcában eladásra kínál...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23674239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, átalakított panel lakás. Eladó Dunaújváros Technikum városrészében talá...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47777397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 Szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapot...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal