Eladó panel lakás Dunaújváros (80 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 80 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23185465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás a Duna-parton, Dunaújvárosban! Dunaújváros egyik legkedveltebb részén, a Batsányi utcában, köz...
31 000 000 HUF
563 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75615873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes panel lakás eladó a Béke városrészben! Az ÁlomOtthon Ingatlan Iroda kínálja megvételre ezt a 53 nm-es, 2...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (59493673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (12243466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Ságvári városrészben található, 58 nm-es, 1 + 3 félszobás lakást. Az ingatla...
38 990 000 HUF
672 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54436238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros kedvelt részén, a Római körúton kínálok eladásra egy 8. emeleti, jó állapotú, két szobás, erkélyes lakást. Az inga...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (26472734)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dunaújvárosi Kis Ingatlaniroda eladásra kínálja: Dunaújváros Dózsa 2 városrészben található Derkovits utcai hatodik emeleti 59m...
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13349319)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 1+2 félszobás, 9. emeleti panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ...
30 990 000 HUF
525 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47375833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, a Római városrész zöldövezeti, csendes részén eladó egy jó állapotú, 2 szobás, beépített erkélyes panellakás. ...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (99855544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros - Erkélyes lakás – Azonnal költözhető állapot Dunaújváros Római városrészében, a Fáy András utcában eladásra kínál...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (79634743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrész zöldövezeti részén található, 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes szigetelt é...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23674239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, átalakított panel lakás. Eladó Dunaújváros Technikum városrészében talá...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (89295375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkettás, redőnyös öszkomfortos lakás
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49371719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Exkluzív otthon Dunaújváros legkedveltebb részén, páratlan terasszal és kertkapcsolattal! Dunaújváros kedvelt lakóövezetében,...
83 900 000 HUF
463 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47777397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 Szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapot...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45238926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 Szintes szigetelt ház 5. emeletén h...
32 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
← Előző oldal4 / 4 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal