rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajdúsámsoni tégla lakás hirdetés (97377997)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson Sámsonkert sorházi lakás eladó! Megvételre kínálunk Hajdúsámson Sámsonkert városrészen egy 58, 2 m2 es sorházi lak...
49 900 000 HUF
860 344 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni tégla lakás hirdetés (55355492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, 2008-ban épült, hőszigetelt, tégla társasházban, 1. emeleti, 80 m2-es, nappali+ 3 szobás, dupla komfo...
57 900 000 HUF
723 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni tégla lakás hirdetés (43877733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, jól megközelíthető helyen egy 92 nm-es, nappali+ 3 szobás, 2. emeleti, jó állapotú, erkélyes, társash...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78342324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdőn az Egyetemtől 10 perc sétára. Teljes mértékben felújított, új vezetékkel ellátott, korszerűsített lakás azonnal költö...
80 HUF
1 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Hajdúsámsonon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal