Eladó panel lakás Kecskemét (326 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 326 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33933833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Csak a house36 kínálatában*** Kecskeméten a Széchenyivárosban, magasföldszinti, 55 m2 -es, 2 szobás lakás eladó! Kiváló lok...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37726283)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben *** Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (97973868)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, 4 szobás, 4. emeleti belső kétszintes ...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (72287844)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben ***Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, ...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (76815278)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33639394)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti panel lakás, liftes társasházban. A la...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92321424)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, Széchenyiváros kiváló részén eladóvá vált – külföldre költözés miatt – egy 54 nm-es, erkély...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42297934)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét csendes részén, egy 50 m2-es, 2 szobás földszinti lakás, 19 m²-es külön tárolóval. Jellemzők: 50 m2; alapter...
36 900 000 HUF
738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98686842)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak a house36 kínálatában! Napfényes, erkélyes otthon Kecskemét belvárosában. Kecskemét szívében kínálunk megvételre egy 63 ...
53 200 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36788414)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 ...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33383332)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33827874)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, 53 m2-es, III. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzők: - műanyag hőszigetelt abl...
47 900 000 HUF
903 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (86711132)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (25476647)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét Széchenyivárosának szívében, a Március15-e utcán kínálom megvételre ezt a szigetelt tömbben fekvő, csendes oldalra né...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44913384)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás eladó Kecskemét belvárosában! Kecskemét belvárosának kedvelt részén kínálok megvételre egy 73 m²-e...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (89523345)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó Kecskemét Széchenyiváros közkedvelt részén! Kecskemét Széchenyiváros egyik legkedveltebb rés...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33323983)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Kecskeméten, a Széchenyiváros egyik legkedveltebb részén, a Szi...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43337439)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44234648)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Belvárosban, a Horváth Döme körúton kínálom eladásra ezt a jó állapotú panel lakást. Az ingatlan ablakai és erké...
53 500 000 HUF
798 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (35352238)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 szobás, erkélyes, napfényes lakás liftes t...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal