Eladó panel lakás Kecskemét (326 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 326 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29473357)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Belvárosban, közkedvelt helyen kínálom eladásra ezt a 10. emeleti panel lakást. Jellemzők: - Liftes társasház l...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23844777)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44479952)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65552714)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben ***Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, ...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54755384)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44521628)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (24543787)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (26285344)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten, Széchenyiváros egyik legkedveltebb részén, a Szimferopol téren egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 m²-es...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44998397)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2. 5 Szobás, erké...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (72336518)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42958481)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú lak...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84844867)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében me...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94392453)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74447763)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (55744535)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98456638)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37715529)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13369293)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (67874473)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú la...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal