Eladó panel lakás Kecskemét (326 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 326 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34964299)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44443742)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. a 73 m2-e...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74348423)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (18732617)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22846634)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
46 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54787448)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, IX. emeleti, erkélyes lakás eladó! Kecskeméten, aReile Géza utcában eladó egy IX. emeleti, 62 m2-es, s...
66 500 000 HUF
1 072 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (64477134)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag a house36 kínálatában. Eladó Kecskeméten az Akadémia körúton egy III. emeleti, erkélyes, 2 szobás lakás. Liftes ren...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (97979454)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34449746)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34552448)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban megvételre kínálunk egy jó elosztású, 55 m2-es, második emeleti, erkélyes lakást, amely kiváló ...
44 200 000 HUF
803 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (77959614)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96859342)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 55 m²-es lakás Kecskemét belvárosában, a Damjanich utca környékén. A lakás a 10. emeleten található egy...
49 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (86425324)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 55 m²-es lakás Kecskemét Széchenyiváros csendes részén, a Lóverseny utcában. A lakás egy panel épület 2...
46 500 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13465272)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Széchenyiváros kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, 1. emeleti, 55 nm, 2 szobás, klímás lakás eladó. Az ingatlan f...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85367244)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben *** Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42373494)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét szívében, a Rendőrség mellett helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, a közelben akár gyalogosan is mi...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29885726)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt részén, a Március 15. -E utcában eladó egy II. emeleti, 64 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás tágas és napfényes p...
49 990 000 HUF
781 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65791739)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét közkedvelt városrészén, a Vacsiköz csendes, zöld övezetében eladó egy kiváló elrendezésű, 67 m2-es, 3 szobás, földszi...
68 800 000 HUF
1 026 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (18838673)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2. 5 Szobás, erké...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal