Eladó panel lakás Miskolc (322 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 322 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49432983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Miskolc-Diósgyőrben, kilátással a Diósgyőri várra! Eladásra kínálunk egy 61m2 es, 9. emeleti panel lakást Miskolc...
30 900 000 HUF
506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19344842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne egy lakást az avas városrész központjában? Itt a lehetőség! Csapjon le erre az ajánlatra! Szentgyögy utcában, 55m2-es...
25 400 000 HUF
461 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (18793438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
25 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52497626)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45424397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35424395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91462524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panelprogramos, 35 nm-es lakás Miskolc, Avas, Középszer utca! Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14357442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Győri kapu kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű tarsasház 4. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 + 1/2 szobás szé...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64369232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45754345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44737825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37349166)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94274349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62834465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33477226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32865494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Klapka György utcában 8. emeleti, 55nm-es kettő szobás, gardróbos, teljesen felújítandó panel lakás eladó! Erkélye...
25 200 000 HUF
458 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34114236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
53 000 000 HUF
726 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33421675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal