rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49675755)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (54747818)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95739543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (93837865)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (63179628)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27938355)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (47492522)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73668517)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (54972562)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (23442357)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (92949484)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán az Ungvár sétányon, eladásra kínálok egy 5. emeleti ( liftes ) 53 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, panel ( szigetelt )...
37 300 000 HUF
703 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (34439572)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27779582)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45646296)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Megvételre kínálok egy remek elhelyezkedésű ingatlant a Sóstói erdő közelében a következő paraméterekkel: - 62 m2 alapterület ...
47 500 000 HUF
766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89661952)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Jósavárosban 9. emeleti, liftes, 56 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ingatlan főbb jel...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77257214)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Nyíregyházán, a Jósavárosban. Panel, 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti! Felújítás és műszaki tartalom: A la...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84397739)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Jósavárosban az Ószőlő utcán, 1. emeleti, liftes, 64 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ...
43 500 000 HUF
679 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 19 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal