rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 11 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94373485)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti felújított lakás! Ne maradj LE! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Irányár: 46. 500. 000 Forint El...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73934932)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás hangulata már belépéskor meleg, otthonos érzetet ad. a nappali világos és hívogató, a berendezés kellemes, harmóniát su...
48 500 000 HUF
898 148 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45672654)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán Örökösföldön, dupla liftes panel társasházban, keleti tájolású, 7. emeleti, nappali+2 külön szobás, szépen felújít...
48 500 000 HUF
795 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (68979777)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, eladó egy 61 m²-es, 3. emeleti, 2...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (75749322)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Örökösföldön, a Törzs utcán felújított 80 m2-es, 3 szoba + nappalis lakás eladó! Amit érdemes tudni az ingatlan...
51 500 000 HUF
643 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (14756447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld, Fazekas János tér! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, a Fazekas Jáno...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (64345387)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén! Nyíregyházán, Örökösföldön, a Fazekas János téren ela...
50 900 000 HUF
727 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84877435)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Örökösföld városrészében a Fazekas János téren kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 61 m2 a...
40 900 000 HUF
670 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (36535934)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Örökösföldön, Fazekas János téren lakás eldó! ! Ár: 42. 4 M. Ft. Az Ingatlan jellemzői: - 66 nm, 1+2 szoba - 3....
42 400 000 HUF
642 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42253854)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Család utcán eladó egy felújított, 4. emeleti, 65 négyzetméteres, 3 szobás, mért távhős, panel falazatú lakás. ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97524244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza örökösföldön 53 nm-es 1+2 szobás 2. emeleti felújított lakás azonnali költözéssel ELADÓ További jellemzők: négyem...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87728443)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns új otthonok Nyíregyháza egyik legkeresettebb környezetében Nyíregyháza kedvelt városrészén, a Kórház közelében hamaros...
30 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal