Eladó panel lakás Pécs (442 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 442 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74332949)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy 4/2. emeleti, tulajdoni lap szerint 50m2-es, 2 külön nyíló szoba, külön fürdő és ...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (34379467)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (34396725)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56997474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos, panorámás lakás eladó Pécs egyetemi negyedében, a Zója utcában. a 93 m2-es, 10. emeleti ingatlan két lakás össz...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33433484)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73349924)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63536434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panel, de a jobbik fajta. Tudod ahol nem a szomszéd ébreszt reggel, hanem a napfény. Pécsen, a Nagy Imre út csendes részén el...
43 000 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84928225)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertváros közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 4 emeletes, szigetelt panelház 2. emeletén található, tulajdoni la...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97399223)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó - egy 4/2. emeleti, - tulajdoni lap szerint 50 m2-es, - 2 külön nyíló szoba, - kü...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46648745)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs Kertvárosban, a Nagy Imre úton egy két szobás erkélyes lakás. a lakás átlagos állapotú, lakható, de nagyrészt modern...
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94474869)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadombon a Fagyöngy utcában eladó, egy 4/4. emeleti, 2 szobás, erkélyes panellakás. Az ingatlan 52 nm alapterületű, K-Ny-i t...
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94474869)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36643647)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! E. T a+ ...
49 990 000 HUF
735 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53343774)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
49 990 000 HUF
735 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75374292)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37491924)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs közkedvelt részén, Rózsadombon eladó egy 2, 5 szobás, 4. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan néhány évvel ezelőtt fe...
48 900 000 HUF
857 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35598242)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2